پرشین سانگ

|

دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم

پرشين سانگ
پرشين سانگ

تبلیغات

ابی به تلویزیون ایران آمد!

خواننده:ابی

دانلودجدیدبه نام

ابی به تلویزیون ایران آمد!

 

 

در ادامه پخش سریال “معمای شاه” به کارگردانی محمدرضا ورزی، ابی به تلویزیون آمد.

ماجرای پخش شدن آهنگ ابراهیم حامدی معروف به ابی خواننده، از تلویزیون به سکانسی از سریال “معمای شاه” در یک کاباره بازمی‌گردد که او در آن مکان در حال خواندن است.

در قسمتی از سریال “معمای شاه”‌ که ۱۸ دی از تلویزیون پخش شد در یک صحنه محمود قربانی با بازی سپند امیرسلیمانی به همراه غلامرضا پهلوی با بازی علی فرجام‌فر به کاباره‌ای می‌روند که ابراهیم حامدی در آنجا مشغول آواز خواندن است.

خبرآنلاین نیز در این باره به گاف تاریخی آهنگ مورد نظر پرداخت و نوشت: البته پخش این آهنگ برای سریال “معمای شاه”‌ تنها حاشیه نبود. برخی از کاربران فضای مجازی معتقدند که سازندگان سریال در انتخاب آهنگ دقت نکرده‌اند و زمان ساخت این آهنگ با زمان رویدادی که در سریال نشان داده می‌شوند، همخوانی ندارد. براساس اطلاعات منتشر شده آهنگ “خالی” سال ۱۳۵۵ منتشر شده است و مقطعی که در قصه “معمای شاه” روایت می‌شود به سال ۱۳۵۰ برمی‌گردد. یعنی پنج سال زودتر از آنکه این آهنگ ساخته شود، ورزی آن را در قصه قرار داده است.

نکته دیگر این است که برای نخستین بار خوانند‌ه‌های دوران پیش از انقلاب در قالب یکی از شخصیت‌های داستان وارد سریالی می‌شوند که از صداوسیما پخش می‌شود. پیش از این شاید در فیلم‌های سینمایی اشاره‌ای به این خوانند‌ه‌ها و اجراهای آنان صورت گرفته باشد، اما پخش صدا و تصویر بازسازی شده خواننده‌های قبل از انقلاب در تلویزیون اقدامی بود که پیش از این سابقه نداشت.

خبرها حکایت از آن دارد که در روزهای آینده دیگر خواننده‌های قبل از انقلاب نظیر ستار، داریوش، ویگن و گوگوش نیز به جمع کسانی که تصاویرشان در سریال “معمای شاه” پخش می‌شود، بپیوندند.

دانلود جدیدترین آهنگ های ایرانی به همراه پخش آنلاین و متن آهنگ ها از طریق رسانه پرشین سانگ برای علاقمندان به موسیقی ایرانی فراهم گردیده است. همچنین علاقمندان میتوانند اخبار موسیقی ایران را نیز از همین رسانه پیگیری نمایند.


نظرات
نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است
پرشین سانگ در اینستاگرام
تبلیغات
تبلیغات
فول آلبوم خوانندگان
| کانال تلگرام پرشین سانگ  |  اینستاگرام پرشین سانگ !
|||